Nasměrujte svoji energie správným směrem a změňte život nejen sobě.

Staňte se profesionálem ve světě financí, buďte pánem svého času a pomáhejte lidem kolem see.
Finanční gramotnost

Po celý Váš život

Neomezené možnosti 

Kariéry a výdělku

Prověřený systém 

Naučím Vás vše od A do Z

11 let zkušeností

Nachystaných pro Vás

Jste již nějakou dobu v oboru a hledáte změnu nebo potřebujete životní změnu?

Pokud jste již nějakou dobu v oboru financí, v bance, v pojišťovně nebo v segmentu investic, tak se může stát, že časem zjistíte několik věcí. I když děláte maximum možného, tak se finančně neposouváte, Vy nebo vaše firma nemáte zaběhnutý a jasně daný systém práce s klientem, jste závislý na každém jednotlivém prodeji finančního produktu, sedíte v bance od - do, plníte plán a korporátní struktura Vás nepustí růst.

Nebo pracujete v naprosto nesouvisejícím oboru, ale hledáte změnu. Hledáte práci, ve které nad Vámi nebude stát šéf, který pracuje o dost méně než vy a děláte práci za něj. Nebaví Vás stále stejná výplata bez možnosti růstu. Vidíte, že za 2, 3 nebo 4 roky budete stále na té stejné pozici. Nebaví Vás stres, dělání nesmyslné práce nebo dlouhé přesčasy.

Takhle to přece nemá vypadat. Práce nás má bavit a máme díky ní pomáhat ostatním lidem. Práce nemá být povinnost a nutnost. Jak to vidíte vy?

Proč mohu být trefa do černého?


Když jsem byl po úspěšném studiu na střední škole v roce 2012 vyhozen z vysoké školy, nevěděl jsem co dál.  Přes moji rodinu jsem se dostal do jedné z velkých finančně poradenských firem. Měl jsem stres z telefonování, oslovování lidí a schůzek. Přesto jsem se nadšeně pustil do studia základů financí, jednotlivých produktů a práce s klienty. A vida! Přišli první úspěchy. Protože mě tento obor začal neskutečně bavit, tak jsem chtěl své znalosti prohlubovat. Bohužel jsem zjistil, že ne vše, co jsme se naučil, je správně. Navíc, po prvotních úspěších, přišlo vystřízlivění. Neměl jsem dostatek klientů a to se pochopitelně odrazilo na penězích. Neměl jsem správný systém na práci s klienty a jejich získávání. V té době jsem už měl manželku a roční dceru. Tahle to dál nešlo!

Nechal jsem se zaměstnat v největší bance v ČR a začal od nuly. Denně jsem se potkal s velkým množstvím klientů. Narážel jsem na různé situace a snažil se dále posouvat. Začínal jsem objevovat systém práce s klienty, který funguje. Ano, musel jsem si na něj přijít sám. Vyzkoušel jsem si i jaké je to, jako manažer, postavit pobočku na nohy a dostat jí z posledních pater do top 5 v ČR. 

Po neshodách v tomto zaměstnání jsem se dohodl na rozvázání pracovního poměru a hledal cestu, po které půjdu dál. Rozhodl jsem se osamostatnit a začít podnikat. Dále jsem zdokonaloval systém práce s klientem a rozšířil okruh mých služeb i množství klientů. 

Nyní jsem v situaci, kdy mám doma manželku, dceru a syna. Přes prvotní stresy z podnikání a strachy jestli uživím rodinu, jsem nyní v situaci, kdy mám jasně daný systém práce s klientem, jasně danou cenu mých služeb a tento systém chci předávat dál. Chci "vytvářet" další úspěšné poradce, se kterými budu budovat úspěšnou firmu. I z toho důvodů jsem spojil síly s UMD network, která mi dává maximální podporu a zázemí.

Co ode mně můžete očekávat?

Budu Váš osobní trenér a dovedu Vás k úspěšné kariéře.

Rapidní zvýšení finanční gramotnosti, které Vám už nikdy nikdo nevezme. 

Systém práce, díky kterému vzroste vaše cena na trhu.

Možnost vybudovat vlastní tým s exkluzivní podporou.

Aplikace, které Vám mnohonásobně ulehčí práci.

Maximální podporu v každé fázi vaši kariéry.

Žádné plány nařízené od vedení.

Budete svým vlastním pánem.

Luxusní finanční ohodnocení hned od začátku spolupráce.

Leady na klienty ve vašem okolí.

Jak Vám pomohu nastartovat kariéru?

Konkrétní příklad jedné z mých kolegyň.

Pojďme si říct příběh jedné z mých kolegyň, která přišla na pohovor v době, kdy jsem byl členem vedení pobočky banky. Kolegyni budeme říkat například Jana. 

Jana přišla na pohovor do banky a neměla žádné zkušenosti s financemi. Neznala finanční produkty, neměla vystudovanou ekonomickou školu a neuměla pracovat s klienty. S Janou jsme nastavili jasně daný plán vzdělávání, začali jsme pracovat na její finanční gramotnosti a na jejich prodejních dovednostech. Po prvním měsíci vzdělávání Jana zvládla pracovat s prvními klienty. Přišli první zkušenosti, otázky a nejasnosti. Proto jsme poctivě dnem za dnem společně řešili problémy a požadavky jednotlivých klientů.

Jana se stala samostatnou poradkyní, kterou si klienti oblíbili. Dokázala jim pomoct se všemi možnými problémy, proto se k ní rádi vraceli. Z ženy, která nerozumí financím se z ní stala poradkyně, která s naprostou samozřejmostí řeší požadavky klientů a je oblíbená. To se pozitivně propsalo do její finanční situace. Nejen, že každý rok rostl její základní plat, ale díky tomu, že patřila mezi nejlepší bankéře na Jižní Moravě, tak měla i zajímavé bonusy.


Co se stane po odeslání kontaktu?

Nemusíte se ničeho bát.

1. Telefonát

Zavolám Vám, řekneme si nejdůležitější informace a domluvíme se na osobním setkání.

5. První zaškolení

Začneme se zaškolením a práci s klienty podle přesně daného plánu.

2. Společná káva

Na společné kávě se navzájem poznáme a zhodnotím jestli nám spolupráce bude dávat smysl. Pokud kávu nepijete nebojte, můžete si dát i něco jiného.

6. Pracujete samostatně

Máte přesně daný systém, který je opakovatelný a přináší Vám peníze.

3. Nastavení spolupráce

Pokud se domluvíme, tak společně nastavíme podmínky spolupráce. Plně respektuji Vaše aktuální postavení. Spolupráce je ušitá přímo na míru Vám nebo Vašemu týmu, který již máte.

7. Povyšujte a budujete tým

Pokud již tým máte, tak ho společně dále rozvíjíme. Pokud byste rádi své znalosti předávali dál, tak Vám pomohu s budováním vašeho týmu.

4. Podpis smlouvy

Podepíšeme smlouvu a začneme pracovat.

8. Spokojený život

Jste váženým profesionálem s dostatek času na svou rodinu a koníčky.

Nejčastější dotazy

Na co se nejčastěji klienti ptají při našem setkání.

Co bude náplní moji práce?

O konkrétním pozici a tím pádem i náplni práce se pobavíme na prvním setkání. Nicméně všeobecně tato práce obnáší starost o klienty, řešení jejich potřeb, návrhy a realizaci řešení a následný servis.

Už pracuji v oboru financí, je spolupráce i pro mě?

Pokud již pracujete v oboru, tím lépe. Pobavíme se o Vašich představách o systému práce a zkusíme najít průsečíky s moji představou. Neváhejte se ozvat. 

Jaké vlastnosti bych měl mít?

Za mé spolupracovníky si vybírám lidi, kteří jsou férový, upřímní, energičtí a nebojí se výzev. 

Mám svůj tým finančních poradců, můžeme se pobavit o spolupráci?

Hledám i skupiny poradců, kterým dokážu poskytnout nadstandardní finanční, pracovní i technologické podmínky. Nechte mi na sebe kontakt a zkusíme najít společnou řeč.

Potřebuji nějaké předchozí zkušenosti a vzdělání?

Jediným potřebným vzděláním pro plnohodnotnou spolupráci je maturita. Pokud ji však nemáte, tak i pro Vás mám možnost, jak se mnou začít spolupracovat. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti z oboru financí. Vše Vás naučím.

Dostanu fixní plat?

Pokud pracujete v bance, pojišťovně nebo kdekoliv, kde jste zvyklí na fixní příjem, tak mám i tuto možnost. Jsem schopný Vám poskytnou fixní příjem ať máte jistotu, že přechod bude bezbolestný. 

Nechte mi na sebe kontakt a já se Vám, co nejrychleji ozvu.

Jméno* Příjmení* E-mail* Telefon* Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat
Jsem vázaným zástupcem UMD network - www.umd.cz