Finance od A do Z

Budu Váš osobní trenér ve světě financí
500 + 

Obsloužených klientů

11 let 

Zkušeností a vzdělání

Férovost

Vždy stojím na vaši straně

Srozumitelnost 

Budeme si rozumět

Jaká je vaše aktuální situace?

Níže je popis nejčastějších situací, se kterými dokážu pomoci.

Finanční plánování

Jste časově zaneprázdnění a nemáte čas na práci s penězi? Čeká Vás v životě založení rodiny, pořízení vlastního bydlení, koupi auta, nevycházíte s měsíčním rozpočtem nebo chcete, abyste v budoucnu žili z úspor a mohli si dopřát zasloužený odpočinek. Toto je ideální služba pro Vás.

Investiční poradenství

Ať už máte vybudovaný majetek a řešíte jak jej ochránit před vlivy inflace nebo jakoukoli jinou ztrátou nebo jste na začátku cesty k budování majetku, tak stojíte před množstvím zázračných produktů, které Vám slibují vysoké zisky bez rizika nebo naopak mizivé garantované zhodnocení. Při nedostatku času, znalostí a zkušeností můžete naletět a o své peníze přijít. Nenechte se napálit. Toto je služba pro Vás.

Financování bydlení

Pokud jste se rozhodli pořídit si vlastní bydlení, tak mi jistě dáte za pravdu, že Vás čeká několik důležitých kroků. Zjistit na jak vysoký úvěr dosáhnete, co budete potřebovat splnit, najít nemovitost, nepřeplatit reálnou cenu, sladit kroky mezi Vámi, bankou, makléřem a advokátem atd. To všechno Vás bude stát čas, peníze, nervy a můžete „nasekat“ spoustu chyb. Usnadněte si cestu ke svému bydlení. Toto je služba pro Vás.

Zajištění rizik

Pokud vlastníte dům, byt, automobil nebo cokoliv dalšího, tak jistě máte obavu, aby nedošlo k poškození, zničení nebo krádež těchto věcí. Stejně tak Vás může trápit, že v případě ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci nebudete moct platit za své koníčky, záliby nebo bydlení.
Ochraňte spolehlivě sebe i svůj majetek. Toto je služba pro Vás.

Napište mi, co aktuálně řešíte a domluvíme se na dalším postupu.

Jméno* Příjmení* E-mail* Telefon Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat