Privátní investiční poradenství !

Budování majetku a jeho ochrana bez nesmyslných poplatků a drahých produktů.
Žádné drahé produkty 

Efektivní cesta a produkty

11 let 

Zkušeností a vzdělání

Jsem placený klientem

Vždy stojí na vaši straně

400 mil +

Mi prošlo rukama

Máte vybudovaný majetek nebo jej chcete budovat?

Ať už máte vybudovaný majetek a řešíte jak jej ochránit před vlivy inflace nebo jakoukoli jinou ztrátou nebo jste na začátku cesty k budování majetku, tak stojíte před množstvím zázračných produktů, které Vám slibují vysoké zisky bez rizika nebo naopak mizivé garantované zhodnocení. Při nedostatku času, znalostí a zkušeností můžete naletět a o své peníze přijít. To je realita dnešního světa.

Dnes a denně se u klientů setkávám s investičními produkty, které jsou drahé, neodpovídají jejich požadavkům a užitek přináší jen poradci nebo bance. Toto je situace, se kterou se nechci smířit.

Pojďme se společně pobavit o vašich penězích a vymyslet plán, který vaše peníze bezpečně rozmnoží, dlouhodobě Vás ochrání před inflací a pomůže Vám vybudovat nekonečnou rentu, ze které budete žít.

Jak Vám mohu pomoci?


Prvním a klíčovým bodem spolupráce s každým klientem je získání informací. Potřebuji klienta poznat, znát jeho vztah k investicím, riziku a jeho cílům. Následně dochází k vypracování detailního investičního plánu, který bude všechny tyto informace zohledňovat. Výběr jednotlivých složek investičního portfolia vždy odpovídá klientovu vnímání světa jeho cílům.

Produkty zařazené do portfolia vybírám s důrazem na bezpečnost, transparentnost, nízké poplatky a vhodnost pro klienta. Po realizaci investičního plánu dochází k jeho pravidelné kontrole a aktualizaci.

Toto, společně s odměnou složenou ze servisního poplatku a poplatku ze zisku, tvoří transparentní a udržitelný model.


Co můžete očekávat?

Nové auto, dům nebo nekonečná renta. Vše je možné.

Analýza stávající situace

Aktivní komunikace s Vámi.

Vyslechnu si Vás a zjistím, co očekáváte.

Nízkonákladové produkty, bez zbytečných poplatků.

Jasně daný investiční plán.

Pravidelné aktualizace plánu.

Jsem Váš parťák při růstech i poklesech.

Mluvím srozumitelně bez zbytečných odborných termínů.

Osvědčené strategie, které jsou prověřené lety.

Konkrétní příklad práce s klientem

Aneb, jak dojít k cíli a nespálit se.

S klienty zažívám různé situace. Nyní bych Vám rád představil příběh klienta, kterému můžeme říkat třeba pan Opatrný.

S panem Opatrným jsme se potkali asi před 3 lety. Klient měl naspořené nějaké peníze a řešil, zda je má správně uložené. Pan Opatrný měl 2 stavební spoření, spořicí účet, a dva podílové fondy od svého poradce v bance. 

S panem Opatrným jsem se pobavil o tom, co od svých peněz očekává, proč má sjednané zrovna tyto produkty a jaké jsou jeho záměry do budoucna. Probrali jsme také jeho představu o budoucí rentě. Konkrétně to, kdy by chtěl klient přestat pracovat a zda je reálné, aby mu k tomu jeho peníze dopomohli.

Panu Opatrnému jsem představil systém 3 kyblíků, který pracuje se 3 různými časovými horizonty. Peníze jsou připravené na krátký, střednědobý i dlouhodobý horizont. Klientovi zároveň zůstává doporučená rezerva. 

S klientovými penězi dále pracujeme, pravidelně odkupujeme při nárůstu a dokupujeme při poklesech a klient se těší na rentu 20 000 Kč měsíčně. Pokud by pan Opatrný tento systém využíval od začátku své finanční cesty, mohl mít rentu 32 000 Kč. 

Jak probíhá spolupráce?

Co Vás čeká pokud se rozhodnete využít mé zkušenosti a znalosti.

1. Úvodní setkání

Probereme vaši situaci, představím Vám způsob moji práce, metodu 3 kyblíků a domluvíme se na dalším postupu a strategii.

5. Budeme v pravidelném kontaktu

Realizací řešení to nekončí. Pravidelně, minimálně 1 za rok, se potkáme. Podíváme se, kam se vaše investice posunuli a jaké případně provedeme změny.

2. Soupis aktuálního majetku

Dáme dohromady Váš majetek a podíváme se, jak aktuálně pracuje pro Vás.

6. Jsem na telefonu

Kdykoliv v průběhu spolupráce jsem pro Vás na telefonu. Stojím při Vás při propadech i růstech.

3. Návrh řešení

Na základě podrobné analýzy navrhnu optimální řešení a rozložení jednotlivých aktiv (akcie, dluhopisy, nemovitosti atd.)

7. Čerpáme rentu, plníme cíle

Při dosažení cíle Vám pomohu s odkupem peněz a případným pravidelným čerpáním renty.

4. Realizace řešení

Jakmile si plácneme, zrealizujeme jednotlivé nákupy a necháme peníze pracovat.

8. Jsme v cíli

Máme vyčerpáno nebo peníze s nekonečné renty předáváme další generaci.

Nejčastější dotazy

Na co se nejčastěji klienti ptají při našem setkání.

Kolik mě bude spolupráce stát?

Úvodní konzultace je zcela zdarma. Po zahájení spolupráce platíte za vypracování investičního plánu. Pokud budete chtít plán dále realizovat, tak platíte za realizaci. Je potřeba zmínit, že u jednotlivých fondů a řešení neplatíte vstupní poplatky. Servis a dlouhodobá spolupráce je zpoplatněna procentem strhávaným kvartálně z vašeho portfolia. Pro bližší vysvětlení poplatků a spolupráce si domluvte nezávaznou konzultaci.

Jakým systémem pracujete?

Ke klientům přistupuji velmi individuálně. Ať už chcete řešit investice kyblíkovou metodou nebo chcete poradit s jednotlivými dluhopisy nebo akciovými tituly, firemními dluhopisy nebo tradingem.  Vždy dbám na vysvětlení všech rizik a specifikací všech použitých investičních nástrojů.

Čím je spolupráce podložena?

Naše spolupráce je podložena smlouvou, ve které jsou jasně specifikované služby, ceny a rozsah spolupráce. 

Vyplatí se mi spolupráce?

Nabízím několik druhů spolupráce podle aktuální situace. Pokud je pro Vás důležitá profesionalita, férovost a transparentní náklady, tak se určitě domluvíme. 

Nechte mi na sebe kontakt a domluvíme se na termínu konzultace

Jméno* Příjmení* E-mail* Telefon Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat