Pomohu Vám zařídit vaše vysněné bydlení!

Ať už jste odkudkoliv v ČR, jsem připravený použít své znalosti a zkušenosti ve Váš prospěch!
1,5 mld.

Objemu úvěrů jsem řešil

11 let 

Zkušeností a vzdělání

Férevost

Vždy stojí na vaši straně

Srozumitelnost

Vždy víte, co Vás čeká

Řešíte aktuálně pořízení vlastního bydlení?

Pokud jste se rozhodli pořídit si vlastní bydlení, tak mi jistě dáte za pravdu, že Vás čeká několik důležitých kroků. Zjistit na jak vysoký úvěr dosáhnete, co budete potřebovat splnit, najít nemovitost, nepřeplatit reálnou cenu, sladit kroky mezi Vámi, bankou, makléřem a advokátem atd. To všechno Vás bude stát čas, peníze, nervy a můžete „nasekat“ spoustu chyb.

Není nic horšího než když zjistíte, že jste zbytečně vyhodili peníze z okna za předražený dům, nekoupíte si Vaši vysněnou nemovitost, Váš poradce udělal chybu a kvůli tomu Vám propadne rezervační záloha nebo jste zvolili špatnou banku a nezvládnete doložit všechny potřebné dokumenty.

Tyto situace pravdu nechcete zažít.

Jak Vám mohu pomoci?


Jako zkušený poradce mám za sebou přes 1,5 miliardy v objemu úvěrů, které mi prošli rukama. Společně s klienty jsem prošel stovkami lehkých i těžkých situací. Zvládnu tak posoudit aktuální úvěrové možnosti a nachystat ideální řešení na míru každému klientovi. Financování bydlení není jen o hypotéce, ale i dalších větších či menších návazných krocích, které za Vás zařídím.

Preferuji řešení, při kterých má klient situaci ve svých vlastních rukou. Nemusí se bát, že nebude mít na splácení hypotéky, že nebude mít na poplatky do SVJ, energie atd. 

Díky optimálnímu a lety prověřenému plánu, znalosti metodik bank, znalosti procesů a práce realitních makléřů Vás zaručeně dovedu k vysněnému bydlení. 

Jakými kroky dojdeme k cíli?

Aneb, co všechno nemusíte, když máte mě.

Pokud ještě nemáte nalezenou nemovitost, pomůžu Vám.

Aktivně komunikuji s Vámi,  makléřem, bankou a právníkem.

Vyberu vhodnou banku na základě vaši situace, účelu a typu nemovitosti.

Co nejnižší sazba je samozřejmostí.

Komunikuji s bankou, ať to nemusíte řešit vy.

Příprava podkladů pro žádost.

Příprava podkladů pro žádost a její vypracování.

Kontrola a vysvětlení rezervačních, úvěrových, zástavních a kupních smluv.

Garance reakce na požadavky do 1 pracovního dne.

Konkrétní příklad práce s klientem

Aneb, jak dojít k cíli a nespálit se.

S klientem jsem se potkali na jaře roku 2022. Klient byl ve svoji bance a navštívil i jednoho finančního poradce. Mimochodem, neměl rád finanční poradce. Klientovi říkejme například pan Novák. Pan Novák se dozvěděl, že vzhledem k jeho příjmu dosáhne maximálně na hypotéku ve výši 2 000 000 Kč. To byla částka, za kterou se nedal nalézt téměř žádný dům. Určitě ne ten, který chtěl.

Na naši první schůzce jsem si pana Nováka pečlivě vyslechl, pochopil jeho motivaci, jeho strachy a jeho situaci. V rámci znalosti metodiky bank jsem usoudil, že situace nebude tak černá, jak se zdá. Panu Novákovi jsem vysvětlil princip bezpečné hypotéky a nastínil mu další kroky. 

Za pár dní jsme se s panem Novákem potkali znovu, měl jsem pro něj nachystané řešení na úvěr v výši 3 700 000 Kč, která díky správně vyřešenému rozpočtu zvládne splácet. Vzhledem ke stoupajícím úrokovým sazbám jsme vyřídili hypotéční úvěr hned a čekali na vhodnou nemovitost. 

Do roka se objevila nemovitost v hodnotě 3 000 000 Kč, kterou jsme v pořádku zafinancovali, zvládli jsme i dodatečné zdroje na rekonstrukci a vše nastavili v rámci bezpečné hypotéky. S klientem máme nastavený finanční plán, díky kterému míříme k dalším cílům.

Jak probíhá spolupráce?

Aneb cesta k vašemu vysněnému bydlení.

1. Úvodní setkání

Probereme vaši situaci, představím Vám způsob moji práce a domluvíme se na dalším postupu a strategii.

5. Podpis smluv v bance, kupních smluv atd.

Vysvětlím Vám všechny náležitosti smlouvy, zařídím podpis a vysvětlíme si vše okolo.

2. Propočet úvěrových možnosti

Na základě dodaných dat spočítám Vaše možnosti a navrhnu konkrétní banku a probereme veškeré podmínky.

6. Pohlídání bezproblémového čerpání

Podpisem to nekončí. Načerpání peněz je podstatnou náležitostí hypotéky. Díky mě vše proběhne hladce.

3. Vypracování žádosti a předání do banky

Dáme dohromady podklady k žádosti. Vše, co zvládnu zařídit za Vás, tak zařídím, ať máte co nejméně práce. Důkladně vyplním žádost a začnu komunikovat s bankou.

7. Závěrečné shrnutí bezpečné hypotéky

Na závěr si vše shrneme, řekneme si co nás čeká do budoucna.

4. Hlídání celého procesu a pravidelná komunikace

Po celou dobu vyřizování hypotéky zůstáváme v kontaktu a dostáváte ode mě pravidelné informace o postupu, odhadu, schválení atd.

8. Bydlíte ve svém :)

Užijete si nový domov.

Nejčastější dotazy

Na co se nejčastěji klienti ptají při našem setkání.

Kolik mě bude spolupráce stát?

Standardní vyřízení hypotéky je pro klienty zdarma. Provizi platí financující banka. Pokud by nastala jiná situace, tak veškeré podmínky budete znát dopředu. 

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

To může být velmi individuální. Záleží to na podkladech, které máme k dispozici, vaši finanční situaci atd. Standardně počítejme dobu 1-3 měsíce od 1. schůzky až po čerpání. Ve výjimečných případech můžeme hypotéku zvládnout i rychleji.

Nedosáhl jsem na hypotéku, má smyl to ještě zkoušet?

To, že jste nedosáhli na hypotéku ve své bance nebo u svého poradce, neznamená, že je vše ztracené. Dokážu řešit i nestandardní případy. Určitě se na Váš případ rád podívám.

Jak dlouho dopředu mám řešit financování?

Přípravu na vlastní bydlení je potřeba pojmout velmi zodpovědně. V rámci plánování bydlení doporučuji první setkání hned, jak začnete o vlastním bydlení přemýšlet. Budete mít ucelený obrázek o tom, co můžete očekávat a o vašich možnostech.

Nechte mi na sebe kontakt a domluvíme se na termínu konzultace

Jméno* Příjmení* E-mail* Telefon Zpráva Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat